Sérült autókulcshoz kulcsház vásárlás online

BMW kulcsházA barátnőm kölcsönkérte az autót, mert elment nagy bevásárolni és hát kocsival gyorsabb és egyszerűbb, mint a sok nagy nehéz szatyrot hazahurcolni. Mindig kölcsön adom neki ha kéri, amúgy is szinte közös. Hazaért és mondta, hogy véletlen leejtette a kulcsot és eltört a kulcsház. Nem győzött bocsánatot kérni de nem haragudtam rá, ennél nagyobb bajunk sose legyen. Mondtam neki, hogy megoldjuk és amíg kipakolta a vásárolt dolgokat addig én kerestem a neten egy autókulcsokkal és bicskakulcsokkal foglalkozó webáruházat. Az autokulcs24.hu weboldal tűnt a legjobbnak. Szinte minden márka fel van sorolva az oldalon csak ki kellett választanom, hogy mit szeretnék. Egy BMW hez való fekete kulcsházat rendeltem arany gombokkal. Rendeltem elemet is és akkor már újat teszek majd bele nem a régit. GLS futárral kértem a házhoz szállítást, mert a postában nem bízom. Az autokulcs24.hu csomagja hamar megérkezett és ki is cseréltem a törött kulcsházat és az elemeket.