Szpot izzó energiatakarékos, gazdaságos fényforrás

Képernyőfotó 2015-05-17 - 20.43.03A tervek szerint 2016 őszétől már sehol sem lehet majd hagyományos izzókat vásárolni. A több, mint 130 éves sikersztorinak immáron vége szakad. A hagyományos volfrámszál már bizonyosan a múlté válik. Helyette azonban már itt van a legkorszerűbb megoldás a LED. Persze sokan mondhatják, hogy ez sem tejesen új és igazuk is van. Az ipar számára már régóta ismert fényforrás ám csak nemrég kerülhetett a webáruházak polcaira, hiszen a technika fejlődése pár éve tette lehetővé azt, hogy az otthonokban is ez a gazdaságos körte világíthasson. A Philips Gu10 LEd szpot fényforrások már a hagyományostól eltérő foglalatú lámpákba is beilleszthetőek, így a  megszokott E27-es és E14-es foglalatok után van elérhető alternatíva a szpot lámpák esetében is.  Meggyőző a több mint 15.000 órás élettartam, az akár 83%-os energiamegtakarítás és az azonnali maximális fényerő. Aki most vált, az 2016-ig már jelentős összegeket spórolhat meg a rezsin és az izzócserén is. Érdemes keresni a webáruházak akcióit a vásárlásnál, hiszen így még kedvezőbb árakon szerezhetjük be a legideálisabb körtéket a régiek helyére.

Leave a Reply