Tökéletes megoldás gyerekbútor emeletes ággyal

gyerekbútor emeletes ággyalTudtam második gyermekem megszületésekor, hogy el fog jönni az az idő, amikor kikerül a rácsos ágyból és gyerekágyra fekszik majd,mégsem gondoltam,hogy ennyire nehéz lesz kialakítani a két gyerek közöz életterét. A nagyobbik gyerek ugyanis már iskolába jár, éli az első osztályosok küzdelmes életét, a kicsi pedig lassan óvodás lesz, így hozzá kell szoktatnunk a hagyományos ágyhoz is. Ezzel nem is lenne baj, ha nem lenne ennyire kicsi a gyerekszoba és nem lenne ilyen sok elpakolni való. Férjem szerint elsőként a gyerekek ágyát kellene átgondolni a gyerekbútorok közül, hiszen ezzel nagyon sok helyet meg tudunk spórolni, ha sikerül kompromisszumot kötni az emeletes ágy mellett. Ezt jó ötletnek tartom én is, hiszen többször láttam már a gyerekbútok között olyan emeletes ágyat, amelyiknek lépcső része fiókokkal volt megoldva, lehetőséget adva ezzel is az egyszerűbb pakolásnak. Ha ez sikerülne, akkor máris megoldódna a fehér neműk tárolási helye és felszabadulna egy polc a gyerekszekrénybe a ruhák számára.

Leave a Reply