Tudod, hogy mit jelent a Drupal tárhely?

Drupal tárhely

Drupal tárhely

A drupal tárhely egy olyan bérelt tárhely szolgáltatást jelent, amely során a tárhely kezeléséhez Drupal tartalom kezelő van telepítve. Természetesen, most felteheted a kérdést, hogy mi az a Drupal? Egy PHP-ben írt nyílt forráskódú tartalomkezelő rendszer és fejlesztői keretrendszer. Ez a rendszer nemrégóta vált igen népszerűvé az internetes közösségi oldalak létrehozásánál. A Drupal olyan modulok illesztését is támogatja, amik egyéb funkciókkal bővíthetik az alaprendszert. A modulok széles választéka közül lehet válogatni. Többek között képgaléria, elektronikus kereskedelem, levelező funkciók stb. Ezt a lehetőséget a részletes dokumentáció, a modulos felépítés, a tiszta forráskód teszi lehetővé a további funkciók írását PHP ismerettel rendelkezők számára. A drupal webtárhely bérlés lehetősége megtalálható az abplusz.hu weboldal kínálatában, amely az egyik legjobb webtárhely szolgáltatás! Válassz a webtárhely csomagok közül, és legyen gyors, stabil, megbízható weboldalad!

Leave a Reply