Tűzőgép választék irodaszer webshopban

Képernyőfotó 2014-10-29 - 17.09.24Sajnos nem sokáig hihettem azt, hogy a középiskolai gyakorlatok alatt oly sokat használt tűzőgéptől megszabadulhatok és sokkal fontosabb és felelősségteljesebb dolgok várnak majd rám a főiskolai gyakorlati foglalkozásokon. Persze itt már nem csak a fénymásolt dokumentumok szétválogatása és összetűzése a feladat, vannak ennél érdekesebb és az életben illetve a későbbi munkában sokkal hasznosabb feladatok is, melyeknek néha én leszek a megoldója. Csoportomban sajnos a nagy érdeklődés miatt sokan vagyunk ugyanis és nem férünk egyszerre a gyakorlatvezető irodájába. Ezeken a napokon kell az iroda más területein tevékenykednünk. Ha jó napom van, akkor ezt egyáltalán nem bánom, hiszen sok modern irodaszerrel ismerkedhetek meg. Egyik kedvencem most a RAPID \”5025e Supreme\” elektromos tűzőgép, mely technológiájának köszönhetően sokkal laposabb papírhalmot eredményez. Használatával gyorsan és kényelmesen lehet összetűzni akár 25 lapot is, ami eddig komoly problémát okozott az irodai munka során.

Leave a Reply