Vagány gél lakk

osztriga szürke

osztriga szürke

Mindig is a vagány lányok táborát erősítettem. Ez azóta sem változott meg, hiszen én magam focista vagyok, de ez nem jelenti, hogy nem szeretnék nagyon is nőiesen öltözködni, vagy akár sminkelni és most már sport gél lakkozni is. A www.fillandgo.hu –t neked is nagy örömmel ajánlom, ha szeretnél tökéletes helyről rendelni mindenféle sport gél lakkokat és más egyéb manikűrös termékeket. A Fill & Go Webáruház profi munkatársaitól tanultam meg a manikűrözést is és azóta is megy. Nagyon jó élmény, hogy ez így van. A Fill & Go Webáruház sport gél lakkjai közül a kedvenceim a akvamarin, babakék, mélyvörös,  lazacszín, holland rózsaszín, orchidea lila, opálzöld, élénk piros, céklavörös. A kiszállítás nagyon gyors és a sport gél lakkom legalább három hétig tartós szokott maradni. Nos, ezért ajánlom neked és mindenki másnak nagy örömmel a Fill & Go Webáruházat. Ennél a shopnál a témában nem ismerek jobbat.

Leave a Reply