Webáruház aktuális jogszabályok

webáruház jogszabályA termékek kiszámlázása igen nagy időbefektetést igényel, még ha nem is akkora a vásárlóink száma. A kézzel írott számlák itt szinte elképzelhetetlenek, hiszen nagyon időigényesek. Fontos, hogy rendelkezzünk számlázó programmal, amivel nagyon egyszerűen megoldható a számlázás. Egyik előnye hogy nem kell minden esetben a vevő adatait rögzíteni, ezt csak egyszer kell megtennünk. Ezek a programok frisstik magukat és ráadásul nem kell bajlódni a postán küldött számlákkal, egyszerűen kiküldjük e-mailen. Manapság már mindent el lehet intézni emilben, még akár egy mérőóra átírást is. Vannak már olyan webshop számlázó programok, melyek segédletet nyújtanak NAV bevalláshoz, ezen kívül pedig kimutatásokat, elemzéseket is készíthetünk velük. Ezen programok többsége megfelelnek a NAV előírásainak és a jogszabályoknak. És ez a lényeg, hiszen mit sem ér egy program, ha nem felel meg az előírásoknak. Azzal a programmal nem segítünk magunkon, inkább hátráltató tényező. Figyeljünk a webáruház jogszabályok megjelenésére.

Leave a Reply