Zorb football Budapest,

bubbleballbudapest.com

bubbleballbudapest.com

Az osztálytársaim találták ki, hogy próbáljuk ki mi is a buborékfocit. Irtó örültem neki, mert évek óta izgat a téma. Még egy kedves ismerősöm mesélte, hogy külföldön kipróbálták ők is, de most már itthon is elérhető áron, pályán játszhatja az ember ezt a szenzációs játékot – bubble soccer Budapest -. Ha még nem ismernéd a BubbleBall Budapest játékait, feltétlenül látogasd meg a www.bubbleballbudapest.com weboldalt. Őrületesen nagy játékban volt itt részünk, és alig akartuk abbahagyni – bubble football Budapest -. A buborékfoci mókás, csapatösszehozó hatással bír (ez tapasztalat szintén), és szerintem életemben nem nevettem még ennyit. Azóta bárkinek születésnapja van a baráti társaságban, biztos, hogy újra a BubbleBall Budapest buborék futballját választjuk – bubble football Hungary -. Ezt javaslom nektek is, egyszer biztos, hogy érdemes kipróbálni a kalandos játékot. Szuper jó!

Leave a Reply