Zselé lakk a csodálatos körmökhöz

zselé lakkA fehér francia manikűrről sokan és sokáig azt gondolták, hogy örök klasszikus, melyet sohasem tud majd leváltani semmi. Ez az előrejelzés eddig meg is állja a helyét, hiszen a műköröm szalonok kedvenc és megunhatatlan szolgáltatása ennek elkészítése. Évtizedek óta a kedvencek között szerepel, azóta töretlen sikernek örvend,hiszen világszerte választják és viselik ezt a típusú körmöt a nők. Persze ma már a folyamatosan változó és megjelenő műkörmös alapanyagoknak köszönhetően más körmök is megjelennek. A 2016-os évben jelent meg például a babyboomer köröm. Ezt a ombre (színátmenetes) körmöt eleinte csak porcelánból lehetett elkészíteni, ám ma már műköröm építő zselével és zselélakkal is kivitelezhető. A műkörmös szalonokban elmosott francia körömként is emlegetik. Ennek köszönhetően a francia körmöt viselő nők is változatosságot tudnak csempészni a mindennapokba. Elkészítésekor a hozzáértők rózsaszínes bézses színnel és áttetsző tört fehérrel dolgoznak annak érdekében, hogy az elkészült manikűr bármilyen ruhához passzoljon.

Leave a Reply