A futar.hu még kerékpár szállítást is vállal, vidékre is!

Lányom vidéken lakik, és nagyon szeret kerékpározni, de csak futáregy egyszerű kerékpárja van. Születésnapja közeledett és feleségemmel úgy döntöttünk, hogy meglepjük egy speciális túra kerékpárral. Sikerült is egy majdnem új kerékpárt vásárolni az egyik ismerősömtől. Viszont a baj, ekkor kezdődött! Hogyan fog elkerülni a fiamhoz? Mivel kis kocsink volt, ezért abba nem fért be. Ő nem ért rá, meg nem is akartuk neki elárulni, legyen meglepetés! Néhány csomagszállítót is megkérdeztünk, de nem vállalták a szállítást! Egyik ismerősöm ajánlotta a futar.hu gyors futárszolgálatot! Felhívtam a diszpécser szolgálatot, ahol segítőkészen elmondták, hogyan kell elkészíteni a kerékpárt, hogy ne sérüljön. A kapott tanácsok alapján kartondobozok közé csomagoltuk, és így sikerült is elküldeni a belföldi futárszolgálat segítségével. Kíváncsian vártuk a lányom telefonját, hogy vajon mit fog mondani a meglepetés csomagra? Néhány nap múlva jött is a telefon és a lányom azon kívül, hogy ilyen meglepetésben részesült, azon is csodálkozott, hogy a kerékpárt is sikerült elküldenünk! A futar.hu futárszolgálat ezt is vállalja!

Leave a Reply