A ragasztószalagon is reklámozhatsz

ragasztoszalagokAz üzletünkbe egy hét akár 40 csomag is érkezhet és mi is rengeteg küldeményt küldünk heti kétszer a vásárlóinknak. Csomagból tehát látunk eleget bőven és van, amit már messziről megismerünk. Hála az egyedileg logózott ragasztószalagoknak sok csomag esetében már messziről tudjuk, hogy ki küldte. A futár még be sem csengetett az ajtón mi már az ablakból látjuk, hogy melyik megrendelésünk érkezett meg. Arra gondoltunk milyen remek reklámhely a ragasztószalag és nekünk is élni kellene ezzel a lehetőséggel. A csomagolóanyag beszerzését mindig egy helyről végezzük, így evidens volt, hogy őket kérdezzük meg legelőször. A válasz kedvező volt. Vállalták a  ragasztószalagok logózását ráadásul igen kedvező áron. Most már a mi csomagjaink is viszik, terjesztik a nevünket, az elérhetőségünket. Most már a mi csomagjainkat is messziről megismerhetik a törzsvásárlóink, a rendszeres megrendelőink.

Leave a Reply