A sikeres fogyókúra titkai.

zsírfaló instant ital

zsírfaló instant ital

Egy fogyókúra során az elsődleges feladat a megfelelő étrend kialakításához a napi energiaigény felmérése. Ehhez képest, ha csökken a kalóriabevitel a táplálkozás során és nő a felhasználás sport segítségével, a végeredmény fogyás, azaz a szervezet a raktáraiból használ el. 1 kg zsír leadása mínusz 7000 kalória mellett valósul meg. Az egészséges fogyási ütem heti 0,5- 1 kg zsírt jelent. Napi 500 kcal-val csökkentve az energiabevitelt 0,5 kg zsírtól szabadulhatunk meg így hetente. Fontos, hogy ez támogatható sporttal is, amivel 60 perc alatt akár 400-700 kcal felhasználást tudunk elérni. Ennél gyorsabb, alapanyagcsere alatti diéták eredménye a felborult anyagcsere, ami akár azt is eredményezheti, hogy a legkisebb többlet beviteltől is hízunk. De emésztési és más anyagcsere betegségek is gyakran fordulnak elő a divatdiéták eredményeként. A megfelelő étrend kialakítása mellett fontos a sikeres fogyókúra szempontjából a mozgás is! A zsírégetést pedig elősegíthetjük még a bigstar.hu webáruház zsírfaló isnstant tea fogyasztásával.

Leave a Reply