Carefoundation csapatához tartozni…

charityHa te is úgy érzed, a világnak nagy szüksége van a segítő kezekre, jó helyen jársz! A CareFoundation adománygyűjtő szervezet (Charity), éppen azért jött létre, hogy összehozza mindazokat, akik érzik magukban a szeretet fényét, és szeretnének segíteni a rászorulóknak, valamely módon. Nálunk rengeteg ötletet találsz, nem feltétlenül kell pénzbéli legyen adományod. Adományozhatsz például régi okostelefonokat vagy nem használatos laptopokat is, de lehetsz önkéntes is. (Ways to donation) A világ minden országában várnak rád azok, akik már rég feladták a reményt. Adj újra nekik hitet, és hidd el, nagyon hálásak lesznek! Mi már jól tudjuk, milyen fantasztikus élmény az, mikor egy reményt vesztett ember fájdalmas tekintetében, újra megcsillan valami fényesség. Hidd el, ez mindent megér. Te is adhatsz bárkinek ilyen fényt! Csatlakozz hozzánk, és buzdíts másokat is arra, hogyha tehetik, legyenek önkéntesek, vagy adományozzanak akár ételt és ruhákat a rászoruló családoknak! Fantasztikusan fogod érezni magad, ők pedig örökké hálásak lesznek neked. CareFoundation: hogy szebb legyen az élet.

Leave a Reply