Céged kinőtte magát?

ipa mentes székhely

ipa mentes székhely

Úgy érzed, a sok adminisztráció túlnőtt rajtad, kellene valami hatékony, profi megoldás, de nem szeretnél erre külön alkalmazottat felvenni? Mi ezért vagyunk! Tedd át székhelyed hozzánk és vége a felesleges időpazarlásnak! A székhelyszolgáltatás remek választás, nem kell várnod a hivatalos leveleket, így teheted a dolgod szabadon, mert mi mindent átveszünk neked, elektronikusan iktatunk és tárolunk; megegyezés szerint átadunk havonta. NAV-os ügyleteidet is elintézzük helyetted, sok éves, remek kapcsolatot ápolunk a hatósággal; az esetleges ellenőrzések sem az otthonodban történnek majd, nekünk mindenre lesz gondunk. Cégügyeid biztonságban lesznek nálunk. Üzleti címed nálunk lesz, cégtábláddal Budapesten vagy a kedvelt IPA mentes Újlengyelben. Igen IPA mentes, jól hallottad! Biztosítunk tárgyalót is és mindezt pénzvisszafizetési garanciával tesszük. Megtalálsz minket a https://topcegalapitas.com/ weboldalon.

Leave a Reply