Előszoba szekrény az ajtó színéhez igazodva!

 

előszoba szekrény

előszoba szekrény

Előszoba szekrény egy pici lakásba, a feladat a színazonosság volt. Egy pici tér beépítése mindig érdekes feladat, jelen esetben egy előszoba bútor tervezése volt a megoldandó probléma. A bejártai ajtó amolyan egy tucat gőzölt bükk szín, ehhez kellett megtalálnunk a megfelelő színt és térmegoldást az előszoba bútor megépítéséhez. Egy álgesztes – erős, modern rajzolatú – bútorlapot használtunk, ettől az előszab bútor színe harmóniában volt a bejárati ajtóval. A tárolásra a tolóajtós gardrób szerkény helyett egy csukló ajtós megoldást választottunk, és színek helyett, a kis tér miatt, tükrös ajtó lett beszerelve az előszoba bútorba. A előszoba szekrénnyel szemközti falra egy pici kulcstartó polcocska kapott helyet. Egy pici tér beépítése mindig érdekes feladat, jelen esetben egy előszoba bútor tervezése volt a megoldandó probléma. A bejártai ajtó amolyan egy tucat gőzölt bükk szín, ehhez kellett megtalálnunk a megfelelő színt és térmegoldást az előszoba bútor megépítéséhez. Egy álgesztes – erős, modern rajzolatú – bútorlapot használtunk, ettől az előszab bútor színe harmóniában volt a bejárati ajtóval. A tárolásra a tolóajtós gardrób szerkény helyett egy csukló ajtós megoldást választottunk, és színek helyett, a kis tér miatt, tükrös ajtó lett beszerelve az előszoba bútorba. Bármilyen bútort keresel, a www.szekrenyneked.hu weboldalon mindent megtalálsz!

Leave a Reply