Hirdetés fakulás mentesen

media-press.huEgy új üzletnek kell a reklám. Az én értelmezésem szerint pedig minél több és minél hosszabb ideig tartó, annál jobb lesz az első éves eredmény. Ebből kiindulva már a nyitás előtti heteken kiraktam a megfelelő helyekre a hirdetéseket.  Természetesen minden táblám uv nyomtatással készült. Mivel a forró nyári hónapokra időzítettük az új cukrászdánk nyitását fontos volt, hogy a tűzőnap ne fakítsa ki a nyomtatott szövegeket. A uv nyomtatással mindez ma már megelőzhető. Nincs szebb, mint egy élénk színű fagylalt, egy messziről is jól látható limonádéval töltött napernyős pohár vagy egy szelet finom sütemény látványa a rekkenő hőségben. Ez csalogató lehet, de ehhez az kell, hogy még hetek múlva is valóban élénk legyen minden szín a kartonpapírokon. A laminálás véd az esőtől, az uv festék pedig garantálja a mindig csodás színeket. Reméljük, hogy az új cukrászdánk éppen olyan kedvelt lesz majd mit az első és sok-sok vendégünk talál majd nálunk enyhülést a nyári kánikulában.

Leave a Reply