Politikai kampányoknál segítség a borítékológép!

tömeges levélküldés

tömeges levélküldés

Nem szeretek a politizálni! Bár, egyesek szerint, ez már politizálást jelent! Na, de félre a tréfával! Többször kapunk különböző kampányleveleket, melyek több ezres, tízezres, százezres mennyiségben küldenek ki! Ezek hajtogatására, címzésére, borítékolására nagyon sok munkaerő kellene, de egy borítékológép ezeket a feladatok leegyszerűsíti. Ezzel nagyon sok munkaerő, idő, pénz megtakarítható, hogy nem kézi munkával kell a borítékolás fáradtságos munkáját elvégezni! Az aranypost.hu oldalon a kampányokat intéző cégek is megtalálhatják a megfelelő borítékológépet, amely a munkájukat könnyíti meg! Ha pedig kisebb szervezetekről van szó, akkor rendelhető használt borítékoló is, amely minőségileg kiváló állapotú, viszont kedvezőbb árban van! A borítékolási feladatokat viszont ugyanolyan minőségben elvégzi!

Leave a Reply