Rúzsok, szájfények sminkbeauty.hu webáruházból!

rúzs, szájfény

rúzs, szájfény

A nagyobbik lányom most érettségizett le körülbelül két héttel ezelőtt. A feleségemmel nagyon büszkék voltunk, rá mert nagyon jól sikerült neki. Nagyon sajnálom viszont azt, hogy nem felvételizett egy főiskolára sem, viszont ez az ő döntése és én vagy az édesanyja nem akartunk dönteni helyette. Azt szeretném, hogy azt csinálja, amit szeretne. Nem akarom azt a hibát elkövetni vele, amit az én apám tett velem, hogy elküldött egy olyan főiskolára, ami egyáltalán nem érdekelt nem mintha rosszat akart volna. A feleségemmel eldöntöttük, hogy azt fogja csinálni, amihez kedve, van és természetesen mindenben támogatni fogjuk. A lányom azzal állt elő, hogy beiratkozik egy smink tanfolyamra. Először kicsit szkeptikus voltam, de tartottam magam ahhoz, hogy ez az ő élete ő döntsön, milyen irányba szeretne tovább menni. Végül is kicsit jobban utánanéztem ennek a szakmának! Először is meg kellett vásárolnunk a sminktermékeket, alapozókat, BB krémeket, rúzsokat és szájfényeket a sminkbeauty.hu webáruházból! Nagyon jónak találtam így elsőre. Azért nagyon remélem, hogy később mikor már jobban átlátja, a dolgokat rájön majd magától, hogy egy diploma mennyivel megkönnyítheti az életét a jövőben. Azóta is kozmetikusként dolgozik, és mindig a sminkbeauty.hu webáruházból rendeli a smink termékeket!

 

Leave a Reply