A hálószoba központi eleme az ágy

Cintia ágykeret

Cintia ágykeret

A hálószoba átalakítása során erről sem feledkezhet meg, kiválasztásához keresse a butornap.hu webáruházat. Olcsó megoldás, ha új ágyneműt és ágytakarót, továbbá néhány díszpárnát is beszerez, melyek egészen más stílusúnak mutatják a helyiséget. A világítás szintén meghatározó eleme annak, hogy meghitt hangulatot árasszon a szoba, ezért érdemes inkább több helyi fényforrásban gondolkozni, mintsem egy hatalmas mennyezeti lámpát beszerezni. Az új hálószoba kialakításakor igyekezzen feldobni az ablak környezetét is új függönyök vásárlásával. Ezeket is úgy válassza meg, hogy figyeljen arra, milyen hatást akar elérni. Ha szeret korán kelni, és az ablaka nincs szemben egyik szomszéddal sem, akkor a világos, fényáteresztő darabok között keresgéljen. Viszont ha jobban kedveli a „kuckós” hatást és zavarja a reggeli fény, akkor sötétebb drapériát válasszon. Alapvető kérdés a megfelelő padlóburkolat kiválasztása. Ha csöndes szobára vágyik, akkor valószínűleg zavarni fogja a kopogás a padlón, ebben az esetben célszerűbb szőnyegpadlót teríteni a földre.

Leave a Reply