Damilos póthaj az álmaid teljesüléséért!

damilos póthaj

damilos póthaj

Remy hajnak nevezzük azokat a tincseket, melyeknél minden hajszál egy irányba áll. Ez azt jelenti, hogy a hajvégek az egyik oldalon, a hajtövek a másik oldalon találhatók. Ez biztosítja, hogy a haj pikkelyei minden hajszálon egy irányba mutatnak. Ez azért lényeges, mert így hosszú távon megelőzhető a filcesedés és a haj egyenletesen csillogó lesz. A Remy haj vágott haj, amit áldozatként levágott hajból készítettek, és gondos munkával teszik olyanná, ahogy láthatod. Az oxyextensions.hu webáruház póthajai egészséges emberi hajból készülnek, fényesek, és ugyanúgy kezelheted őket, mint a sajátodat. Ha szeretnéd, a póthajból vághatsz, de göndörítheted, formázhatod is anélkül, hogy sérülne. Így éppen olyan frizurák készíthetők, mint amilyeneket már régen megálmodtál magadnak, csak a saját hajad hosszúsága, vagy dússága nem engedett meg! A csatos póthaj, vagy damilos póthaj segítségével viszont ezek az álmok most teljesülhetnek! Kápráztasd el környezetedet a csatos póthaj, vagy damilos póthaj segítségével!

Leave a Reply