A mobil applikáció készítés piaci hatásai

mobil app 1

mobil app 1

Már most jelentősen érzékelhető az online piac állandó bővülése, ami a mobil applikáció készítés által még nagyobb teret fog nyerni. Statisztikák is kimutatták, hogy több közéleti szektorra is jelentős hatással volt a mobil app fejlesztés és befektetett tőke függvényében egyre jobban megerősödtek, valamint növekedésnek indultak. A becslések szerint a mobil applikáció piac 2021-re akár az eddigiekhez képest akár 385%-ra is növekedhet, számokban nézve pedig 2022-re több mint 157 milliárd dollárnyi bevételt fog hozni. Mivel az új trendek nagyban meghatározzák a piacot, több szektorokban is nagy lehetőségeket rejlenek a vállalkozások számára. Ezek elsősorban azok a területek, amelyeket elsősorban a fiatalabb korosztály számára népszerűek. Ilyenek lehetnek többek között a vendéglátás, szórakozás, vagy éppen a kozmetikai vállalkozások. De népszerűek a fiatalok körében a divatáruval foglalkozó mobil applikációk is! Fejlessze Ön is vállalkozását, a mobil applikáció készítés megrendelhető az aktivdigital.hu/mobilapp weboldalon!

Leave a Reply