Az étkezési rostok elősegítik a bélmozgást

Lepicol étrendkiegészítőkAz egészségtelen és rendszertelen táplálkozás, kevés folyadékbevitel, stresszes életmód, hormonváltozások stb ezek mind-mind kedvezőtlenül tudják befolyásolni az emésztésünket. Rengeteg embert érintő probléma a székrekedés, mely szerencsére legtöbbször csak egy múló állapot, egyfajta jelzés a szervezetünktől, hogy valamin sürgősen változtatni kellene. Van mikor sajnos minden tőlünk telhetőt megteszünk, és mégsem segít. Ilyenkor csodákra képes egy otthon elvégezhető béltisztító kúra. Természetesen lehet hashajtót is szedni, de az kevésbé kellemes, mint a Lepicol étrend-kiegészítő szedése. A Lepicol gyakorlatilag mellékhatásoktól mentesen, segíti emésztésünket olyan módon, hogy az útifűmag héj vizet magába szívva egy zselés anyaggá alakul át, ezzel lazítva a székletet. Miközben gyengéden, mégis hatékonyan tisztít, közben elszaporodik a bélrendszerünkben 5 féle jó baktériumtörzs, tehát úgy is hat, mint egy probiotikum. Látogasson el a lepicol.hu weboldalra és olvasson bővebben a termékekről!

Leave a Reply