Az, hogy milyen anyagot választunk, az az életmódunktól függ.

kihúzható olasz étkezőasztal

kihúzható olasz étkezőasztal

Az olasz luxus étkezőasztalok számos anyagból készülnek, természetesen többnyire esztétikai szempontok alapján választunk, de jó, ha néhány egyéb kulcsfontosságú szempontot is figyelembe veszünk. A fából készült étkezőasztalok tartósak és könnyen javíthatók, ha karcolódnak. Népszerű, kedvező áru faanyag a fenyő, az akác, a mangó és a teak. A kőtetős asztalok (például márvány) nagyon tartósak, de porózusak, ami miatt hajlamosak felszívni a foltokat. Gyakran elég nehezek is. Az üveglapos asztalokat gyakran ajánlják sötétebb helyekre, mivel nyitottá teszi a teret. Hátránya, hogy nagyon könnyen karcolódnak, és minden ujjlenyomat, porszem látszik rajta – tehát a tiszta, pedáns emberek számára a legjobbak. Ha olcsón szeretnénk vásárolni, akkor, akkor a műanyag vagy laminált felületű asztal a megoldás. Ezenkívül könnyen tisztíthatók és karbantarthatók. A fő hátrány az, hogy az emberek „olcsónak” tűnhetnek. Ha az asztalunknak fém lábai, támasztékai vannak, ez segít az étkezőasztalnak a környezetébe illeszkedni. Az arany, ezüst, vas és sárgaréz feltűnő, jól néz ki, és a legtöbb színhez passzol. A prémium, luxus olasz étkezőasztal és olasz étkezőszék kiválasztásához keresse a myhome.hu weboldalt!

Leave a Reply