Borítékológépek a nagyforgalmú levelezéshez

borítékológép

borítékológép

Felmondok, nem csinálom tovább! Mondta az egyik titkárnő, és sírva rohant ki az irodából! Megint több száz levelet kell meghajtogatni, borítékolni, címkézni, kérdezték tőle! Igen, pityergett tovább! Segítünk Neked, mondtuk neki! De mivel ez szinte hetente megismétlődött, így egy vezetői értekezleten felvetettük ezt a kényes témát! Tudok róla, és tudom, hogy milyen komoly és hálátlan feladat, mondta! Sok időt vesz el szinte mindenkitől, amit más fontos feladatokra lehetne fordítani! Már találtam egy weboldalt, a delfinrendszerhaz.hu-t, ahol több fajta borítékoló gép is van, így a gépi borítékolás fáradtságos feladata meg lesz hamarosan oldva! Pár nap türelmet kérek mindenkitől! Mindenki csodálkozva hallgatta, hogy ilyen megértően szólt az igazgató erről a dologról. Néhány nap múlva kiszállították a borítékológépet és egy címnyomtatót is! Először mindenki csak nézte, gyors, hatékony és nagyon precíz volt! A borítéknak megfelelő méretre meghajtotta az előre kinyomtatott leveleket, amit belehelyezett a borítékba és meg is címezte! Ez szuper, lelkendezett a titkárnő és már nem gondolkozott, hogy elmegy a cégtől!

Leave a Reply