Luxus katamarán bérlés lehetősége a Balatonon!

yachtexpress.hu

yachtexpress.hu

Ismeri Ön a hight life-életérzést? Vagyis, szabad fordításban előkelő életet? Azok, akik a vitorlázás szerelmesei, ezt így nevezik. A Balaton csodálatos természetének a közelsége, az aktív szabadidőtöltés, vagy a vízimádat miatt ismert! A vitorlázás élményében más is van, mégpedig a kaland, a szabadság érzése, ami semmi mással nem köthető össze. A vitorlásszezon lényegében nem köthető dátumhoz, akár egész évben lehet szelni a habokat! A főszezon viszont áprilistól október végéig tart, így ebben az időben szerezhetők igazán szép élmények a vízen. A yachtexpress.hu oldalon luxus katamarán bérlésre van lehetőség, amellyel luxus körülmények között lehet eltölteni néhány órát, vagy akár több napot. A luxus katamarán bérlés azoknak ajánlott, akik akár családi, vagy baráti társaság részére szeretnének exkluzív környezetben eltölteni a pihenéssel az időt. De kiváló csapatépítő tréningek a Balatonon megtartásához, ahol akár megbeszélésekkel, vagy különböző játékok beiktatásával is nagyszerű élményekkel térhetnek haza a résztvevők. Legyen Ön is részese egy önfeledt, luxus körülmények nyújtotta pihenésnek!

Leave a Reply