Hallókészülékhez Varta Bernafon elem Webáruházból vásárolható

Képernyőfotó 2015-02-17 - 9.21.20Apai nagymamám emlékezetem óta rosszul hall. Gyerekkoromban tudom, hogy szüleim és nagybátyám sokszor megpróbálta rávenni, hogy menjen el hallókészüléket íratni magának, ám falusi asszonyhoz méltóan legyintett, mondván, hogy semmi szüksége nincs rá. Akkor nem gondoltam bele, de valahol lehet, hogy igaza volt. Szomszédjai hozzászoktak, hogy hangosabban kell vele beszélni, a portán lévő állatok hangja álmában is felébresztette, a vasárnapi misén pedig az első sorba ült, hogy minden szót jól halljon a prédikáció alatt. Lassan mindannyian belenyugodtak, hogy nagyinak nem lesz hallókészüléke. Talán ezért is lepődött meg mindenki, amikor bejelentette a múlt év elején, hogy szüksége van mégis az életvitelt segítő készülékre a mindennapokban. Gyermekei örömmel tettek eleget kérésének, hogy elvigyék orvoshoz, a hallókészülék elem folyamatos beszerzését pedig rám bízták. Szerencsére nincs nehéz dolgom, hiszen az Értéksziget webáruházban többféle hallókészülékhez való Varta Bernafon elem is beszerezhető.

Leave a Reply