Harc a biztosítóval

közúti baleset

közúti baleset

Sajnos egész évben sok a közúti baleset, ezért mi minden alkalommal mikor autóba ülünk megpróbálunk a lehető legkörültekintőbben vezetni. Akár a férjem, akár én ülök a volánnál vigyázunk a családunkra, hiszen a gyerekek a legfontosabbak a számunkra. A közlekedési baleset azonban sajnos minket is elért. Néhány hónappal ezelőtt vétlenül kerültünk bajba. Egy, a megengedettnél sokkal gyorsabban hajtó sofőr nekünk ütközött és teljesen összetörte az autónkat. Szerencsére mi kisebb sérülésekkel megúsztuk a balesetet, de a családi autónkon jelentős kár keletkezett. Úgy gondoltunk nem lesz baj, a biztosító majd kifizeti a javításokat. Ezt azonban csak egy jogász bevonásával sikerült elérnünk. A vétkes autó biztosítója ugyanis egy számunkra elfogadhatatlan ajánlatot tett, ezért kártérítési szakemberhez fordultunk. Segítségével megkaptuk ami jár, a javítási költségeket és a javítás ideje alatti autóbérlés költségét is. Szomorú, hogy ehhez szakembert kellett fogadnunk, de végül örülünk, hogy már pontot tehetünk az ügy végére.

Leave a Reply