Hogyan válasszunk székhelyszolgáltatást?

székhelyszolgáltatás

székhelyszolgáltatás

Az utóbbi években az alakuló cégek 30 %-a székhelyének választásakor székhelyszolgáltatót vesz igénybe. Ma már egészen más szempontok alapján alapítanak az emberek cégeket, mint a rendszerváltást követően, amikor örültünk, hogy egyáltalán lehetőségünk volt rá. Akkor adott és természetes volt, hogy akár egyéni, akár társas vállalkozásunkat lakhelyünkre jegyeztessük be, s csak később szembesültünk vele, hogy így a magánéletünk is mindenki számára ismertté vált. Ezért létrejöttek a székhelyszolgáltató cégek, melyek esetében figyelni kell, hogy melyiket válasszuk. Természetesen első helyen áll a megbízhatóság, a fix pont, az utólérhetőség, munkaidőben az állandó fellelhetőség, a recepció. Ez érdekes az ügyfél jelentkezésének, de a levelezés állandó átvételének a szempontjából is. Itt fontos utánajárni annak is, hogy az adott székhelyszolgáltató mennyire a törvényes előírásoknak megfelelően működik, valóban a tényleges, egyszemélyi tulajdonos a befogadó, vagy ha nem, bejegyzett-e a földhivatalban ezen jogosultsága. Ha Önnek fontos egy megbízható székhelyszolgáltatás Budapesten, akkor válassza a topcegalapitas.info weboldalt!

Leave a Reply