SMTP szerver bérlés

smtp szerver

smtp szerver

A főnök kiadta feladatba nekem hogy keresek egy megbízható és gyors tárhely szolgáltató céget a készülő weboldalunk kiszolgálására. Ez nem is olyan egyszerű feladat ha belegondolsz abba hogy tudnod kell azt hogy mit szolgáltató cég és milyen támogatást nyújt mellé. A szerencsém az hogy rengeteg céget megvizsgáltam és találtam egy olyan céget aki minden szempontból megfelel az igényeimnek. Az ABPlusz.hu az a cég akit választottunk ugyanis képesek nekünk villám gyors SSD tárhelyet szolgáltatni de mellette rengeteg olyan funkciót és kapunk amit a weboldalunk használni fog. Ez egy wordpress tárhely és kelleni fog az smtp szerver is mert a fejlesztett weboldal a vásárlóknak automata emaileket fog majd kiküldeni. Javaslom neked is ezt a céget mert rengeteg olyan funkciót kínál amit egy helyen kapsz meg és így stabilabb lesz maga a weboldal működése is. Szeretném ajánlani neked őszinte szívvel ezt a tárhely szolgáltató céget ugyanis tudom hogy nagyon nehéz manapság megfelelő tárhelyszolgáltató partnert választani.

Leave a Reply