Szálloda helyett kényelmes kemping

Pelso kemping

Pelso kemping

Hogy miért? Mert van egy hely, ahová mindig érdemes visszatérni. Ahol nem csak kalandot, kényelmet is kaphat bárki. Azelőtt mi is mindig apartmanban és szállodában laktunk a nyaralások során. Előítéletesek voltunk a kempingekkel szemben, mert akkor még nem tudtunk a zseniális Alsóörs Szállásról. Egy baráti társaság ajánlotta nekünk először a www.alsoorsszallas.hu –t. Már első pillantásra beleszerettünk a mobilházakba. A leírások, az árak és természetesen az akciók is nagyon kedvünkre valók voltak, a képektől pedig dobtunk egy hátast. Óriási terek, fürdőszoba, nappali, konyha, kétágyas szobák… Teljesen belezúgtunk a házikókba és azonnal telefonáltunk is. Szerencsére még tudtunk foglalni, bár már viszonylag nehéz volt, hiszen majdnem minden hely betelt már. Idén is foglalunk gyorsan, nehogy lemaradjunk, hiszen életünk legnagyobb élményét kaptuk Alsóörsön.
Ha kényelmes kalandot akarsz tehát: Alsóörs Szállás, szerintem.

Leave a Reply