Elegáns, modern, egyed konyhabútor

bonobútorManapság nagyon sokan egyetértenek velem abban, hogy lépést kell tartani a trendekkel, így konyhabútorunk kiválasztásakor is érdemes odafigyelni arra, hogy milyen a modern irányvonal. Ez a tanács megfontolandó, különösen akkor, ha a lakás különleges találkozóhelyévé szeretnénk tenni azt egyedi és különleges konyhánkat. Persze ennél a konyhabútor stílusnál is figyelembe kell venni a lakás stílusát, mert egy rossz választással elronthatjuk akár az egész otthon összhangját is. Az biztos, hogy a modern konyhabútor letisztult, egyedi, praktikus és elegáns is egyszerre, pont olyan, amilyet a legtöbb fiatal látni szeretne saját vagy bérelt lakásában. Nekem is a lendületes vonalvezetés, a megnyúlt, a hengeres, a négyzetes és szimmetrikus formák tetszettek meg legelőször a modern konyhabútorban. Persze nekem könnyű dolgom van, hiszen saját lakásomat szépítgethetem kedvem szerint, melyet diplomaosztómmal egy időben kaptam keresztszüleimtől, akik véglegesen külföldre költöztek gyermekeikkel együtt.

Leave a Reply