Hogyan érd el, hogy letöltsék és használják a mobil applikációdat?

mobil alkalmazás

mobil alkalmazás

Néhány tanács, hogy milyen legyen a mobil applikációd! Az applikációnak olyan extra élményt, olyan hasznos funkciót kell nyújtania, ami a mobil webshopban nem érhető el. Ide tartozik például, ha a mobil app egyedi ajánlatokat nyújt, hozzáférést kínál a limitált kiadású termékekhez. A vásárlók kuponokat, exkluzív ajánlatokat, klubtagságot, törzsvásárlói programot kapnak kézhez, illetve push üzenetekkel segítik a választásukat (rendelési státusz üzenetek, termékelérhetőség az áruházakban, értesítés a megjelölt termék akcióssá válásáról, stb.) Ezen feltételek leggyakrabban olyan iparágakban teljesülnek, mint az élelmiszer- és italkereskedelem, ruházati és sporttermékek forgalmazása, számítástechnika, drogériák, illatszer, gyógyszer és egészségügyi termékek és szolgáltatások, illetve háztartási kisgépek forgalmazása. De lényegében bármilyen területen lehet olyan extra szolgáltatásokat nyújtani, amelyekkel elősegítheted azt, hogy minél többen töltsék le a mobil applikációt! A mobil applikáció fejlesztés legyen a szakemberek feladata, a goldenapp.eu/hu weboldalon!

Leave a Reply